HAKKIMIZDA

Oto aksesuar ve güvenlik sistemleri alanında tedarikci olan Umay Elektronik, kalite standartlarını her geçen gün yükselterek  ithalat ve ihracatına devam etmektedir. Oto aksesuar sistemleri alanında sürekli büyüyerek ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. Firmamız , yüksek kalite ve güven ilkelerini misyon edinip bu doğrultuda ilerlemektedir.

Konusunda uzman, tecrübeli ve verimli çalışan disiplinli takım arkadaşları ve deneyimli yönetim kadrosu ile Türkiye’deki bayi ve müşterilerine en yeni teknolojileri T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı garanti belgeleri ve Avrupa standardı belgeleri ile sunmaktadır. Umay Elektronik, güvenilir ve disiplinli çalışma sistemi ile otomobil sektörünün ileri gelen isimleri ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Umay Elektronik olarak misyonumuz, sağlam temeller üzerine kurulu şirketimizi, küreselleşmenin getirmiş olduğu avantajları da kullanarak daha güçlü bir hale getirmek, yatırımları geleceğe dönük olarak geliştirerek, yeniliklere açılmak, bu gelişim sürecinde teknolojiyi yakından takip ederek pazardaki yerimizi muhafaza etmektir.

 

İş ortaklarımız ; Citroen Bayraktar
Ssangyong Şahsuvaroğlu
Opel  Türkiye
Honda Türkiye